Saturday 25 January 2020

crostar_tkd@yahoo.com

Izbor najboljih sportaša grada Mostara 2012.

Protekle subote se u organizaciji Sportskog saveza grada Mostara u hotelu "Ero" održao Izbor najboljih sportaša grada Mostara za 2012. godinu. Članovi našeg kluba su bili nominirani u nekoliko kategorija, a nagrađena je Andrea Begić.

Proglašena je za najbolju kadetkinju grada Mostara 2012. Podsjetimo da je Andrea prošle godine bila državna prvakinja, vice-prvakinja Balkana i prvakinja u 5 država na nizu međunarodnih turnira. Čestitke :-)

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • Suci +

  U našem klubu imamo vrlo kvalitetan sudački kadar... Read More
 • 1
 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1