Thursday 23 May 2024

crostar_tkd@yahoo.com

Izbor najboljih sportaša grada Mostara 2013.

Večeras je u hotelu "Ero" u organizaciji Sportskog saveza grada Mostara održan Izbor najboljih sportaša grada Mostara za 2013. godinu. Manifestacija izbora je počela u 18 sati a trajala je oko sat i pol. Nagrađeni su sportaši u kategoriji mlađih kadeta, starijih kadeta, juniora i seniora.

Naš klub ima nagrađenih sportaša svake godine, pa smo tako bili uspješni i ovaj put, a nagrađene su naše dvije sportašice: Dora Marušić je proglašena najboljom starijom kadetkinjom grada Mostara, Andrea Begić je proglašena najboljom juniorkom grada Mostara. Cure su definitivno zaslužile ovu nagradu, pa se nadamo da će im i ova godina biti barem toliko uspješna kao i prošla, ako ne i uspješnija. Čestitamo našim nagrađenim curama :-)

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1