Tuesday 22 October 2019

crostar_tkd@yahoo.com

Polaganje XII. 2015.

Dana 19.12.2015. godine održali smo polaganje za učeničke pojaseve, kojem je pristupilo 36 kandidata. Svi kandidati su položili. Čestitamo svima na novom pojasu, i nadamo se da će i ubuduće vrijedno trenirati.

VIŠI BIJELI POJAS: Marin Pole, Jure Groznica, Fabian Stojkić, Anea Stojkić, Antonio Rezo, Danis Kuko, Matej Tomić, Roko Baković, Sebastian Vučić, Klara Papac, Nina Papac, Tin Planinić, Luka Stojkić, Domagoj Mandić, Duje Živkušić, Marija Šunjić, Tamara Majerski, Matej Drežnjak, Teo Dragoje, Mladen Dedić.

VIŠI ŽUTI POJAS: Andrej Matić, Vanesa Matić, Martina Arapović, Ivano Leonardo Vrljić

NIŽI ZELENI POJAS: Josip Bevanda, Iva Marija Mikulić, Viktoria Penavić, Nika Šunjić, Ivo Planinić. Luka Arapović, Fabijan Bagarić, Fran Miloš

NIŽI PLAVI POJAS: David Marijanović

VIŠI PLAVI POJAS: Nika Tomić, Hrvoje Marijanović, Eva Damjanović

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • Suci +

  U našem klubu imamo vrlo kvalitetan sudački kadar... Read More
 • 1
 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1