Monday 16 July 2018

crostar_tkd@yahoo.com

1. Zvjezdice Cro Stara

Večeras smo na treningu imali finale 1. Zvjezdica Cro Stara, u kojima je 16 natjecatelja kroz nekoliko mjeseci moglo pokazati svoj talent za pjevanje, plesanje, sviranje. Počeli smo iza ljetne stanke, i sve do večeras su kandidati prolazili kroz dosta krugova eliminacije. Bilo je jako zabavno gledati ih, jer je bilo pjesama i na našem i na engleskom, bilo je vrlo zanimljivih koreografija s raznolikim rekvizitima, a neki su svirali gitaru i klarinet.

Pobjednica 1. Zvjezdica Cro Stara je Tamara, 2. mjesto s jednim bodom zaostatka zauzeo je Jopa, a 3. mjesto su podijelili Sara i Ivo. Nagradili smo ih slatkišima, a već ima jako puno zainteresiranih kandidata za 2. Zvjezdice Cro Stara, koje će početi iduće godine. 

 

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • Suci +

  U našem klubu imamo vrlo kvalitetan sudački kadar... Read More
 • 1
 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1