Monday 16 July 2018

crostar_tkd@yahoo.com

Bistra Open 2017.

22.4.2017. se u Zagrebu u Sutinskim vrelima održao turnir Bistra Open 2017., na kojem je sudjelovalo oko 400 natjecatelja iz 4 države. Naša mala ekipa je bila odlična. Njih 4 je osvojilo 5 medalja: 3 srebra i 2 bronce.

Srebro: Viktoria Penavić, Luka Bevanda, Marina Aničić.

Bronca: Andrej Matić, Viktoria Penavić.

Ekipa je bila odlična, dobro se snalaze u novoj uzrasnoj skupini i novoj težinskoj kategoriji. Pohvala ide svima njima, a posebno našoj Viki, koja na svakom turniru radi i borbe i kick i više se ni ne zna koliko medalja je osvojila i koliko je kola prošla na obje discipline.

Trebao je još ići i naš Matej Vidačak, ali nažalost zbog bolesti je morao odustati u zadnji tren. Njemu želimo brzi oporavak, jer i na njega čeka još pregršt medalja.

Ekipu u Zagreb je vodio trener Damir. 

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • Suci +

  U našem klubu imamo vrlo kvalitetan sudački kadar... Read More
 • 1
 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1