Monday 16 July 2018

crostar_tkd@yahoo.com

Visoko Open 2017.

20.5.2017. smo nastupili u Visokom na turniru Visoko Open, na kojem je sudjelovalo 250 natjecatelja. Naša ekipa je bila super. Osvojili smo 10 medalja i 4 pehara.

Od tih 10 medalja bilo je čak 8 zlata, srebro i bronca. Jedan pehar je osvojila Iva Grbešić, koja je proglašena najboljom vrtićankom turnira, a ostali pehari su za ekipni poredak, i to 1. mjesto u vrtićancima, 1. mjesto u kicku, i 3. mjesto u mlađim kadetkinjama. Nisu nagrađeni najbolji dječak i djevojčica u kicku, pa nažalost nemamo ni rezultate ali pretpostavljamo da bi jedna naša djevojčica zauzela 1. mjesto.

Zlato su osvojili: Iva Grbešić (2 zlata), Nika Šunjić (2 zlata), Dorijan Matić (2 zlata), Matej Sesar, David Marušić

Srebro: Andrej Matić

Bronca: Ivo Planinić

Cijela ekipa je odradila super posao ali posebno moramo pohvaliti našu Ivu, kojoj je ovo bio prvi turnir i koja je tek žuti pojas ali ima jako puno želje i volje i u svom prvom nastupu osvojila je zlato u kicku (2 kola) i zlato u borbama (2 kola).

Ekipu Cro Stara je u Visoko vodio trener Miran.

Nastupili su još Luka Bevanda i Jana Zubonja, koji se nažalost ovaj put nisu uspjeli izboriti za medalju. 

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • Suci +

  U našem klubu imamo vrlo kvalitetan sudački kadar... Read More
 • 1
 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1