Monday 16 July 2018

crostar_tkd@yahoo.com

Karlovac Open 2017.

27.5.2017. se u Karlovcu održao veliki međunarodni taekwondo turnir, na kojem je nastupilo preko 900 natjecatelja iz 17 zemalja. Naša mala ekipa sastojala se od udruženih snaga Cro Stara i Širokog Brijega, a osvojene su 2 bronce.

Tamara Majerski je osvojila broncu za Cro Star, a Leon Lovrić za Široki Brijeg. 

U pozivu je stajalo da će u mlađim kadetima biti odvojeni žuti i zeleni pojasevi od ostalih, no nije tako bilo. U petak na vagi smo dobili jedan ždrijeb, a u subotu ujutro smo dobili drugi ždrijeb, koji nam nije bio naklonjen. Usprkos svim ovim neočekivanim preokretima, čestitamo ekipi na odrađenim borbama :-)

Ekipu u Karlovac vodio je trener Miran. 

Velika hvala Tvrtkovoj mami, koja je ekipu opskrbila slatkišima :-)

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • Suci +

  U našem klubu imamo vrlo kvalitetan sudački kadar... Read More
 • 1
 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1