Thursday 21 March 2019

crostar_tkd@yahoo.com

Dominik Granić putuje na Europsko prvenstvo

U srijedu putuje kadetska taekwondo reprezentacija Bosne i Hercegovine u Mađarsku (Budimpešta) na Europsko kadetsko prvenstvo. Iz našeg kluba u Mađarsku putuje kadet Dominik Granić.

Europsko prvenstvo traje od 5.-8.10.2017. a Dominik će izaći na tatami u nedjelju 8.10. Podsjetimo se da je Dominik aktualni državni prvak, a dok je bio u mlađim kadetima bio je i višestruki državni prvak. Nastupao je na turnirima po cijeloj BiH, u Hrvatskoj, Sloveniji i Italiji i u svim državama se okitio medaljama. Svim reprezentativcima želimo puno sreće u Budimpešti a najviše sreće želimo našem jednom jedinom Dominiku. Večeras smo ga ogromnim aplauzom ispratili s treninga. Svaki član našeg kluba drži fige i na rukama i na nogama, te smo vrlo ponosni na našeg Dodu. 

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • Suci +

  U našem klubu imamo vrlo kvalitetan sudački kadar... Read More
 • 1
 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1