Thursday 21 March 2019

crostar_tkd@yahoo.com

Europsko kadetsko prvenstvo 2017.

Od 5.-8.10. se u Budimpešti održalo Europsko kadetsko prvenstvo, na kojem je nastupila i kadetska reprezentacija BiH. Među njima je bio i naš Dominik Granić, koji je na tatami izašao posljednjeg dana prvenstva u kategoriji +65kg. Dominik je odlično odradio borbu, no nešto više sreće i iskustva je bilo na strani protivnika iz Srbije.

Dominik zaslužuje veliku pohvalu za sav svoj trud i rad, koji su ga doveli do titule državnog prvaka a onda i do nastupa na Europskom prvenstvu. Ne propušta nijedan trening, a na treningu uvijek sve odrađuje s maksimalno zalaganja. U svakom slučaju je Budimpešta za njega jedno predivno iskustvo, ali i velika motivacija za daljnji rad. 

Našem Dodi još jednom čestitamo, jer on je naš EUROPSKI PRVAK. :-))))

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • Suci +

  U našem klubu imamo vrlo kvalitetan sudački kadar... Read More
 • 1
 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1