Thursday 21 March 2019

crostar_tkd@yahoo.com

Zajednički sparing trening

28.10.2017. su se u Posušju okupili stariji kadeti četiri kluba. To su bili naš klub, Taekwondo klub ST Kwan Split, Taekwondo klub Imotski i domaćin Taekwondo klub Poskok Posušje.

Na treningu je sudjelovalo 26 natjecatelja, koji se pripremaju za naš turnir Mostar Open, koji će se održati 4.11.2017. ali i za turnire nakon Mostara. Krajem 11. mjeseca su turniri u Zagrebu i Vukovaru, a početkom 12. mjeseca će se u Posušju održati Prvenstvo Herceg-Bosne.

Stariji kadeti su odradili odličan sparing trening. Bili su jako motivirani, a imali su priliku raditi s dosta različitih sparing partnera. Iz našeg kluba treningu su nazočili David Marijanović, Fabijan Bagarić, Marko Samardžić, Una Damjanović i Paola Pehar. Ova suradnja će se u svakom slučaju nastaviti, idući put najvjerojatnije kod nas u Mostaru, kako bi se svi natjecatelji dodatno pripremili za nadolazeće Prvenstvo Herceg-Bosne, a nakon toga će domaćini biti i klubovi iz Imotskog i Splita.

Zahvaljujemo se domaćinu Taekwondo klubu Poskok Posušje na gostoprimstvu i organizaciji treninga.

 

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • Suci +

  U našem klubu imamo vrlo kvalitetan sudački kadar... Read More
 • 1
 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1