Thursday 21 March 2019

crostar_tkd@yahoo.com

Prvenstvo Herceg Bosne 2017.

2.12.2017. je naša ekipa nastupila u Posušju na Prvenstvu Herceg - Bosne, na kojem je sudjelovalo 300 natjecatelja. Mi smo se predstavili u sve tri discipline (borbe, forme, kick) i zaista ostvarili drama dobre rezultate. Osvojili smo 41 medalju, 3 naša natjecatelja su proglašena najboljim natjecateljima turnira, a osvojeno je i 6 ekipnih pehara.

Osvojeno je 41 medalja (11 zlata, 14 srebra, 16 bronci).

Andrej Matić - najbolji mlađi kadet

Hrvoje Marijanović - najbolji junior

Nika Šunjić - najbolja djevojčica u kicku

Ekipno: 1. mjesto u vrtićancima, 1. mjesto u mlađim kadetima, 2. mjesto u kicku, 3. mjesto u formama, 3. mjesto u juniorima, a u sveukupnom plasmanu cijelog prvenstva zauzeli smo ekipno 3. mjesto.

Zlato: Andrej Matić (2 zlata), Antonio Rezo, Dorijan Matić, Hrvoje Marijanović, Matej Sesar, Matej Vidačak, Roko Baković (2 zlata), Iva Grbešić, Nika Šunjić. 

Srebro: Boris Knezović, Vanesa Matić, David Marijanović, Dorijan Matić, Filip Pezer, Josip Bevanda, Luka Kovačević, Marin Pole, Matej Vidačak, Barbara Penavić, Jana Zubonja, Lucija Kovačević, Nika Šunjić, Luka Zeljko.

Bronca: Borna Beljo. Damir Ćubela, Filip Pezer, Ivan Grle (2 bronce), Ivan Perić, Josip Bevanda, Jure Groznica, Luka Bevanda (2 bronce), Iva Grbešić, Viktoria Penavić, Fran Mandić, Ivan Mandić, Mateo Zeljko, Tvrtko Jelić.

Treneri: Klaudia Marić, Miran Đorđevski, Boris Knezović.

Velike čestitke ekipi na super uspjehu :-)))))

 

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • Suci +

  U našem klubu imamo vrlo kvalitetan sudački kadar... Read More
 • 1
 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1