Thursday 21 March 2019

crostar_tkd@yahoo.com

Završile Zvjezdice Cro Stara 2017.

I ove godine smo organizirali Zvjezdice Cro Stara. Ovaj put je sudjelovalo 12 kandidata, koji su predstavili puno bogatiji program nego što je to bio lani. Bilo je pjevanja, recitiranja, viceva, igrokaza, vrlo zanimljivih koreografija.

Nakon nekoliko eliminacijskih tjedana večeras smo imali finale, u kojem su nastupili Luka Bevanda, Nika Šunjić i Matej Sesar. Pobjednica ovogodišnjih Zvjezdica Cro Stara je Nika, dok su Matej i Luka na kraju imali isti broj bodova. Velika pohvala svim kandidatima a čestitke finalistima i naravno našoj pobjednici. Tamara, kao lanjska pobjednica, je uručila nagrade.

Drago nam je što već imamo jako zainteresiranih kandidata za sljedeći krug Zvjezdica Cro Stara :-))))

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • Suci +

  U našem klubu imamo vrlo kvalitetan sudački kadar... Read More
 • 1
 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1