Thursday 21 March 2019

crostar_tkd@yahoo.com

Trenerica na predavanju o zdravoj prehrani

Dana 22.12.2017. je trenerica Klaudia nazočila predavanju o zdravoj prehrani. Radilo se o stranom predavaču/nutricionistu, koji je iznio mnoge zanimljive stvari o zdravoj prehrani, različitim načinima prehrane, zdravoj prehrani u borbi protiv nekih bolesti, o hidrataciji, o vodi, o flaširanoj vodi, o GMO hrani itd. Bilo je vrlo korisnih savjeta, a trenerica je nakon predavanja imala priliku popričati s predavačem o sportu, djeci u sportu, prehrambenim potrebama natjecatelja itd. 

 

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • Suci +

  U našem klubu imamo vrlo kvalitetan sudački kadar... Read More
 • 1
 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1