Thursday 21 March 2019

crostar_tkd@yahoo.com

Knin Open 2018.

27.1.2018. smo nastupili na Knin Open 2018. Sudjelovalo je 450 natjecatelja. Ovo nam je bio prvi turnir u novoj natjecateljskoj sezoni, a bio je i kriterijski, pa je samim tim i konkurencija bila jaka.

Naša ekipa je bila odlična. Skoro svi su nastupili u novoj uzrasnoj skupini, pa se treba malo i naviknuti. Lanjski vrtićanci su nastupili u mlađim kadetima, gdje imaju puno više konkurencije. Lanjski mlađi kadeti su nastupili u starijim kadetima s novim pravilima. Imali smo stvarno dobre borbe. Osvojili smo 6 medalja: zlato, 2 srebra i 3 bronce.

Zlato: Antonio Rezo

Srebro: Roko Baković, Luka Bevanda

Bronca: Matej Sesar, Matej Vidačak, Andrej Matić

Luka Penavić i Jana Zubonja su nažalost ovaj put ostali bez medalje.

Antonio Rezo je dominirao svojom kategorijom. Umalo je bio i najbolji mlađi kadet. Slušao je cijelo vrijeme što mu se govori i zaista je pokazao napredak. I ostatak ekipe je imao odličnih borbi. Roko Baković je nizao dwitove. Stariji kadeti koji su se po prvi put borili u ovoj uzrasnoj skupini pogađali su glave, tako da su baš pokazali napredak u odnosu na nivo, na kojem su bili lani. 

Ovo je početak sezone i idemo dalje punom parom.

Ekipu je u Knin vodila trenerica.

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • Suci +

  U našem klubu imamo vrlo kvalitetan sudački kadar... Read More
 • 1
 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1