Thursday 21 March 2019

crostar_tkd@yahoo.com

Odradili smo 2 zajednička treninga

U srijedu 14.2.2018. je naš klub u Širokom Brijegu ugostio članove našeg mostarskog kluba Cro Star i članove taekwondo kluba Grude. Ukupno je bilo 20 djece, koja su se u vrlo pozitivnom ozračju upoznali, družili, i dali sve od sebe na treningu. Svi su se dobro zabavili i dogovoreno je da sljedeći susret bude u Grudama.

U subotu 17.2.2018. se u našoj klupskoj dvorani u Mostaru održao zajednički trening našeg kluba Cro Star, Poskok Posušje i ST Kwan Split. Ova suradnja je započela još prošle godine. Jedino se ovaj vikend nije mogao odazvati taekwondo klub Imotski, koji je dio ove suradnje. 17 starijih kadeta i juniora, natjecatelja, odradilo je jedan izvrstan trening. Zaista su se potrudili a imali su priliku odmjeriti svoje snage s novim sparing partnerima, a sve to u cilju individualnog napretka. 

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • Suci +

  U našem klubu imamo vrlo kvalitetan sudački kadar... Read More
 • 1
 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1