Monday 19 August 2019

crostar_tkd@yahoo.com

Europske licence za naše trenere

U petak 23.2.2018. se u Mariboru održao seminar Svjetske taekwondo federacije za stjecanje europskih trenerskih licenci. Iz našeg kluba seminaru su nazočili trenerica Klaudia Marić i trener Damir Šunjić. Seminar je održao Chakir Chelbat, a govorilo se o Svjetskoj taekwondo federaciji, kontinentalnim federacijama, natjecateljskim pravilima, pravima natjecatelja i trenera, dozvoljenim i nedozvoljenim radnjama natjecatelja i trenera i elektronskoj opremi. 

Četvero trenera Cro Stara je u siječnju dobilo trenersku licencu Taekwondo Saveza Bosne i Hercegovine za 2018. godinu, a to su Klaudia Marić, Damir Šunjić, Miran Đorđevski i Boris Knezović, dok su Klaudia Marić i Damir Šunjić još stekli GOL licencu Svjetske taekwondo federacije, a u Mariboru na seminaru i europsku trenersku licencu. S tim su naši treneri odradili potrebnu edukaciju za 2018. godinu, jer bez navedenih licenci treneri nisu u mogućnosti voditi ekipu na turnire u zemlji i inozemstvu na G turnire. Klub je svim svojim trenerima platio sve trenerske licence.

Pored naših trenera, iz BiH su seminaru nazočili još treneri iz Hadžića, Fojnice, Sarajeva i Brčkog.

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • Suci +

  U našem klubu imamo vrlo kvalitetan sudački kadar... Read More
 • 1
 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1