Saturday 21 September 2019

crostar_tkd@yahoo.com

Održan zajednički trening u Imotskom

3.3.2018. se u Imotskom održao zajednički trening mlađih kadeta našeg kluba, taekwondo kluba Poskok Posušje i domaćina taekwondo kluba Imotski. Trening je održan u dvorani škole Proložac. Naših 5 mlađih kadeta se odazvalo treningu: Viktoria Penavić, Roko Baković, Fran Bogadi, Josip Bevanda i Matej Sesar. Trening je poslužio kao dio priprema za nadolazeće turnire. Velika hvala roditeljima, koji su se izorganizirali za prevoz. Ekipu je vodio trener Boris.

 

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • Suci +

  U našem klubu imamo vrlo kvalitetan sudački kadar... Read More
 • 1
 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1