Thursday 12 December 2019

crostar_tkd@yahoo.com

Trenerica Klaudia u grupi sportaša na Lini višebojcu

U petak 20.4.2018. godine se u OŠ Antuna Branka Šimića održao Lino višebojac, na kojem je pored učenika sudjelovala i ekipa od 4 sportaša/trenera, koji su bodrili učenike. Među predstavnicima nogometa i košarke našla se i naša trenerica Klaudia Marić. Natjecanje je bilo zaista fantastično, atmosfera je bila za svaku pohvalu, kao i organizacija od strane Podravke, ali isto tako i od strane škole. Trenerica Klaudia nadgledala je natjecanje u košarci, sudjelovala je u potezanju konopa i na kraju je nagradila najbolje učenike. 

 


Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • Suci +

  U našem klubu imamo vrlo kvalitetan sudački kadar... Read More
 • 1
 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1