Thursday 12 December 2019

crostar_tkd@yahoo.com

Trenerica Klaudia Marić na seminaru

U ponedjeljak 23.4.2018. je trenerica Klaudia Marić nazočila seminaru o pažnji i koncentraciji u sportu. Seminar je organizirao Sportski Savez grada Mostara, a održao se u Centru za kulturu. Predavač je bio poznati sportski psiholog Hajduka, koji inače radi i sa sportašima iz drugih sportova, uključujući i taekwondo.

Ono što je pohvalno reći za taekwondo klub Cro Star jeste da se tehnike i igre, koje je pomenuti sportski psiholog naveo kao korisne, već odavno koriste u našem klubu na treninzima i na turnirima, što je samo još jedan dokaz u nizu da naš klub kvalitetno radi sa svim uzrastima, dok je bilo trenera, koji prvi put čuju za takvo nešto. Zahvaljujemo se Sportskom Savezu grada Mostara na pozivu na seminar. 

 

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • Suci +

  U našem klubu imamo vrlo kvalitetan sudački kadar... Read More
 • 1
 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1