Tuesday 2 June 2020

crostar_tkd@yahoo.com

Hrvoje Marijanović na okupljanju reprezentacije

U nedjelju 29.4.2018. se u Posušju održalo okupljanje prvaka s Federalnog prvenstva BiH, koje se protekli vikend održalo u Čapljini. Na okupljanje je pozvan i naš Hrvoje Marijanović, junior +78kg. U Posušju su se održala 2 treninga, jedan kondicioni i jedan taekwondo trening. Od svih nazočnih odabrat će se ekipa od 10 natjecatelja, koja će nastupiti na 2 turnira, i to u Zagrebu 12.5. i u Prijedoru 13.5.

 

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1