Monday 19 August 2019

crostar_tkd@yahoo.com

Podgorica Open 2018.

U nedjelju 29.4.2018. smo nastupili u Crnoj Gori na međunarodnom taekwondo turniru Podgorica Open 2018., na kojem je sudjelovalo 353 natjecatelja iz 8 država. Naša ekipa se izborila za 4 medalje: zlato, 2 srebra i broncu.

Jana Zubonja je osvojila zlato i proglašena najboljom juniorkom turnira.

Luka Penavić i Matej Sesar su se izborili za srebro.

Paola Pehar je osvojila broncu.

Pored njih još su nastupili Matej Vidačak i Damir Ćubela, koji su nažalost ovaj put ostali bez medalje.

Vikend u Podgorici nam je bio odličan. U subotu smo otišli na vodopade i večerali u Niagara restoranu, prošetali smo centrom grada, bili u shopping centru Delta city i na kraju se izvozali u luna parku. Vrijeme je bilo fantastično tako da smo cijeli dan bili u pokretu :-))))

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • Suci +

  U našem klubu imamo vrlo kvalitetan sudački kadar... Read More
 • 1
 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1