Friday 22 February 2019

crostar_tkd@yahoo.com

Kup BiH Vogošća 2018.

23.6.2018. se u Vogošći u organizaciji Taekwondo Saveza Federacije BiH održao 2. Kup BiH, na kojem je sudjelovalo oko 400 natjecatelja. Naš klub je ostvario izvrsne rezultate: 11 natjecatelja osvojilo je čak 15 medalja (4 zlata, 7 srebra, 4 bronci).

Zlato: Filip Vidačak, Marko Šetka, Matej Sesar, Matej Vidačak

Srebro: Barbara Penavić, Iva Grbešić, Iva Šetka, Viktoria Penavić, Marko Šetka, Luka Penavić, Paola Pehar

Bronca: Luka Bevanda, Filip Vidačak, Barbara Penavić, Paola Pehar

Iva Šetka je u svom prvom nastupu osvojila srebro i zaslužuje pohvalu za svoj nastup, a njen brat Marko je također početnik. Ovo mu je treći turnir i izborio se za zlato i srebro. Matej Vidačak je nakon osvojenih zlatnih medalja u Zagrebu i Fojnici dominirao i u Vogošći svojom kategorijom i osvojio još jedno zlato u nizu, a njegov brat Filip, koji je početnik, također se okitio zlatnom medaljom.