Friday 21 February 2020

crostar_tkd@yahoo.com

Kup BiH Vogošća 2018.

23.6.2018. se u Vogošći u organizaciji Taekwondo Saveza Federacije BiH održao 2. Kup BiH, na kojem je sudjelovalo oko 400 natjecatelja. Naš klub je ostvario izvrsne rezultate: 11 natjecatelja osvojilo je čak 15 medalja (4 zlata, 7 srebra, 4 bronci).

Zlato: Filip Vidačak, Marko Šetka, Matej Sesar, Matej Vidačak

Srebro: Barbara Penavić, Iva Grbešić, Iva Šetka, Viktoria Penavić, Marko Šetka, Luka Penavić, Paola Pehar

Bronca: Luka Bevanda, Filip Vidačak, Barbara Penavić, Paola Pehar

Iva Šetka je u svom prvom nastupu osvojila srebro i zaslužuje pohvalu za svoj nastup, a njen brat Marko je također početnik. Ovo mu je treći turnir i izborio se za zlato i srebro. Matej Vidačak je nakon osvojenih zlatnih medalja u Zagrebu i Fojnici dominirao i u Vogošći svojom kategorijom i osvojio još jedno zlato u nizu, a njegov brat Filip, koji je početnik, također se okitio zlatnom medaljom.

Cestitke cijeloj ekipi.

Ekipu su u Vogošću vodili treneri Klaudia Marić i Miran Đorđevski. 

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1