Saturday 4 April 2020

crostar_tkd@yahoo.com

Galeb Open G1 Beograd 2018.

27. i 28.10.2018. se u Beogradu održao Galeb Open - G1 turnir. Ove godine okupio je 1277 natjecatelja iz 54 država. Kao član reprezentacije Taekwondo Saveza Herceg Bosne u subotu je na tatami izašao naš kadet -53kg Luka Penavić.

Ovo mu je prvi G turnir, i možemo biti prezadovoljni Lukinim nastupom. U 1. kolu pobijedio je Slovenca, da bi u 2. kolu za medalju izgubio od Francuza. Luka je odlično obje borbe odradio, odlično se snašao, i već se radujemo idućem G1 turniru u Zagrebu, na kojem će naš Luka nastupiti 10. i 11.11.2018.

Mora se naglasiti trud Taekwondo Saveza Herceg Bosne kako bi se svim članovima ekipe financirao odlazak u Beograd. 

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1