Saturday 4 April 2020

crostar_tkd@yahoo.com

Trenerica Klaudia na seminaru u Areni

U subotu 15.12.2018. je u fitness centru Arena seminar održao poznati hrvatski kondicioni trener Pero Kuterovac. Seminar je bio organiziran u dva bloka, i bio je vrlo zanimljiv. Teme su bile sljedeće: dugoročno planiranje i programiranje te usmjeravanje mladih sportaša, senzitivne faze razvoja sportaša, metodika razvoja jakosti, biokemijski odgovor organizma na trening, motivacija i vođenje sportaša. 

 

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1