Tuesday 21 January 2020

crostar_tkd@yahoo.com

Trenerica Klaudia na seminaru u Areni

U subotu 15.12.2018. je u fitness centru Arena seminar održao poznati hrvatski kondicioni trener Pero Kuterovac. Seminar je bio organiziran u dva bloka, i bio je vrlo zanimljiv. Teme su bile sljedeće: dugoročno planiranje i programiranje te usmjeravanje mladih sportaša, senzitivne faze razvoja sportaša, metodika razvoja jakosti, biokemijski odgovor organizma na trening, motivacija i vođenje sportaša. 

 

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • Suci +

  U našem klubu imamo vrlo kvalitetan sudački kadar... Read More
 • 1
 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1