Friday 22 November 2019

crostar_tkd@yahoo.com

Kup BiH 2019.

14.4.2019. se u Prijedoru održao Kup BiH, koji je ujedno i treći kriterijski turnir Taekwondo Saveza BiH za ulazak u reprezentaciju. Naš klub se predstavio samo s jednim natjecateljem, koji lovi svoje mjesto u kadetskoj taekwondo reprezentaciji za odlazak na Europsko kadetsko prvenstvo.

Luka Penavić nastupio je u kadetskoj kategoriji -57 kg, u kojoj je i aktualni državni prvak. U Prijedoru je Luka imao nezgodan pad, koji ga je koštao zlatne medalje, ali i ova srebrna medalja mu je donijela potrebne bodove.

Čestitamo Luki na postignutom uspjehu.

Luku je u Prijedor pratio trener Damir Šunjić.

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • Suci +

  U našem klubu imamo vrlo kvalitetan sudački kadar... Read More
 • 1
 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1