Tuesday 28 September 2021

crostar_tkd@yahoo.com

Podgorica Open 2019.

U subotu 18.5.2019. smo nastupili na medjunarodnom taekwondo turniru Podgorica Open 2019. u Crnoj Gori. Predstavljala su nas 3 natjecatelja, i to brat i sestre Penavic, koji su pomeli protivnike u svojim kategorijama. Njih 3 imalo je 100% ucinak. Izborili su se za 2 zlata i srebro.

Luka Penavic je na svom putu za Europsko prvenstvo osvojio jos jedno zlato u uzrastu kadeta. Od prve do zadnje borbe se nametnuo protivnicima, koji nisu imali mnogo sanse. Podsjetimo da je Luka i aktualni drzavni prvak. 

Njegova mladja sestra Viktoria izborila se za srebro u uzrastu mladjih kadetkinja. Zlato je za dlaku izmaklo, a posebno treba istaci njenu polufinalnu borbu, koju je izvrsno odradila i pobijedila na prekid. 

Njihova najmladja sestra Barbara je osvojila zlato u uzrastu vrticanki. Iako najmladja i Barbara nize stalne uspjehe u svom uzrastu. Svo troje djece Penavic redovno trenira i redovno se natjece. Jako napreduju i samim tim nizu i uspjehe.

Ekipu je u Podgoricu vodila trenerica Klaudia.

Cestitke!!!

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1