Saturday 4 April 2020

crostar_tkd@yahoo.com

Luka Penavić na okupljanju reprezentacije

U subotu 22.6.2019. se u Livnu u organizaciji Taekwondo Saveza BiH održalo okupljanje reprezentacije zbog nadolazećih Europskih prvenstava. U subotu su treneri reprezentacije odradili 2 treninga, a još jedan trening planiran je i za nedjelju.

Iz našeg kluba treninzima reprezentacije nazoči Luka Penavić, kadet u kategoriji -57kg. U ovoj godini je odradio sve kontrolne turnire propisane od strane kluba i sve kriterijske turnire propisane od strane Taekwondo Saveza BiH. Luka je na svim pomenutim turnirima skupio potrebne bodove a napomenimo i da je aktualni državni prvak. Od početka godine nastupio je na 10 turnira te osvojio i 10 medalja. Na prestižnom G1 turniru u Sloveniji izborio se za broncu, što je veliki uspjeh za tako mladog borca. Na tim G1 turnirima nastupaju samo najbolji, a ovi turniri su i obvezni za ulazak u reprezentaciju. 

Rad po planu i programu je ključ uspjeha. Našem Luki želimo puno snage i energije na treninzima i da se izbori za Europsko prvenstvo. jer samo željeti nije dovoljno za uspjeh. Treba zapeti i raditi.  

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1