Saturday 25 January 2020

crostar_tkd@yahoo.com

Vrtić i produženi boravak KOCKICA nam je bio u posjeti

22.7.2019. Danas smo na treningu imali goste, i to djecu iz vrtića / produženog boravka KOCKICA. Djeca su mogla vidjeti što je to taekwondo, vidjela su nožne i ružne tehnike, samoobranu, razbijanje dasaka i sparing. Čak se i 2 djece iz Kockice okušalo u razbijanju 'dasaka'. Onda su s nama radili razne vježbe, poligone, i sve to su SUPER odradili. Baš smo se lijepo zabavili i družili. Zahvaljujemo se teti Slađani i ostalim tetama što su dovele djecu.

 

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • Suci +

  U našem klubu imamo vrlo kvalitetan sudački kadar... Read More
 • 1
 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1