Thursday 5 August 2021

crostar_tkd@yahoo.com

Hadžići Open 2019.

28.9.2019. je naša ekipa nastupila na međunarodnom taekwondo turniru Hadžići Open, na kojem je sudjelovalo oko 400 natjecatelja iz 4 države. Ostvarili smo izvrsne rezultate. Troje naših natjecatelja se izborilo za čak 5 medalja, i to 3 zlata i 2 bronce.

Antonio Rezo je uvjerljivim nastupom osvojio zlatnu medalju. Pokazao je veliku nadmoć, inače je i aktualni državni prvak a ove cijele godine je na svim turnirima osvajao zlatne medalje s izuzetkom samo jednog srebra zbog ozljede.

Damir Ćubela je nastupio u 2 discipline i odličnim nastupom je osvojio zlato u borbama i broncu u intel-kicku. To je jedna nova disciplina, na kojoj dolazi do izražaja brzina i preciznost.

Maleni David Rezo izborio se također za 2 medalje, zlato i broncu. David je početnik, ali je pokazao motivaciju i želju, koji su ga i doveli do dvije medalje, pa je polako krenuo stopama svog starijeg brata Antonia.

Cro Star je ekipno zauzeo 4. mjesto u mlađim kadetima.

Bravo ekipa, bili ste odlični.

Hvala roditeljima na lijepom druženju :-))))

 

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1