Thursday 5 August 2021

crostar_tkd@yahoo.com

Bibi - svemirska pitalica 2020.

U subotu 11.1.2020. je u našu dvoranu sletjela Bibi, koja je došla iz svemira, kako bi razmijenila svoja iskustva s našim članovima. Bibi je svemirka, koju su naša djeca učila hrvatskom jeziku i nekim stvarima s planete Zemlje, a inače se razgovaralo o mnogim korisnim i zanimljivim temama, koje se prožimaju kroz različite školske predmete.

Naši članovi su učili Bibi osnovama taekwondo-a, a Bibi je njih još naučila Bibi pjesmu, pa je cijela grupa od oko 50 djece pjevala i plesala i svi su maksimalno uživali. Pored svega ovoga, djeca su imala priliku crtati i bojati, i to markerima, koje im je Bibi donijela s mirisima različitog voća, pa su razgovarali i o toj temi. Na kraju je Bibi podijelila djeci neke poklone, koje je donijela iz svoje galaksije, te se potom uz pjesmu oprostila od našeg kluba.

Zahvaljujemo Bibi na dolasku, jako smo se zabavili, pa se stoga nadamo da će možda opet nekad sletjeti na naš trening.

 

 

 

 

 

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1