Thursday 5 August 2021

crostar_tkd@yahoo.com

Turnir prijateljstva Sarajevo 2021.

U nedjelju 23.5.2021. smo nastupili u Sarajevu na Turniru prijateljstva te smo ostvarili iznimne rezultate. 31 natjecatelj je predstavljao naš klub, a osvojene su čak 54 medalje.  Od osvojene 54 medalje bilo je 14 zlatnih, 6 srebrnih i 34 brončane medalje.

Nastupili su sljedeći natjecatelji: Iva Marić, Jakov Lucović, Petra Bukvić, Domagoj Doko, Slavko Marinčić, Iva Marinčić, Lea Krešić, Niko Krešić, Jelena Ćeško, Gabriel Aleksandar Ćeško, Lara Baković, Dominik Baković, Romano Blažević, Emanuel Naletilić, Anastasija Kovačević, Ivano Bunoza, Nika Šunjić, Lana Šunjić, Ivan Ćavar, Fran Ćavar, Luka Bošnjak, Sunčica Lasić, Gabriela Šunje, Doris Zlomislić, Josip Bevanda, Marko Bevanda, Ivan Jelčić, Eva Krešić, Iva Vučić, Rita Vučić, Jana Krtalić.

Cijela naša ekipa zaslužuje veliku pohvalu za odličan nastup, no posebna pohvala ide onima koji su osvojili jednu ili čak dvije zlatne medalje. Jedna od njih je i Nika Šunjić, koja je druga najbolja kadetkinja turnira. Cro Star je u ekipnom plasmanu kadeta zauzeo 2. mjesto, u ekipnom plasmanu kicka 1. mjesto, a u ukupnom plasmanu također 2. mjesto. 

Na turniru je nastupilo oko 350 natjecatelja. Turnir se održao na 3 borilišta s elektronskom opremom.

Ekipu su na turnir vodili treneri Klaudia Marić, Boris Knezović i Teo Jergović.

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1