Thursday 29 February 2024

crostar_tkd@yahoo.com

Trener Boris na Modulu 2

Trener Boris Knezović nazočio je predavanjima drugog modula vrlo važne edukacije na projektu "Razvoj državne sportske strukture". Taekwondo savez BiH je ovaj dio projekta organizirao u Prijedoru 12.12.2021.

Svoja predavanja imali su Marijan Pilipović na temu "Trening snage", dr. Nenad Rađević na temu "Organizacija sportskog treninga", Emir Duranović na temu "Baza podataka TKD-x", te nacionalni koordinator projekta Dino Šečić na temu "Umjetnost i nauka treniranja".

Projekt se realizira u suradnji s Olimpijskim komitetom Bosne i Hercegovine, pod direktnom ingerencijom Međunarodnog Olimpijskog komiteta (IOC), vrijednom 35.000 američkih dolara. Projekt ima za cilj razviti i ojačati bazičnu taekwodno trenersku strukturu i cjelokupan savez implementacijom srednjeročnog i dugoročnog akcijskog plana.

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1