Thursday 23 May 2024

crostar_tkd@yahoo.com

Trenerski seminari 2022.

Vikend 22./23.1.2022. su treneri našeg kluba bili u Sarajevu na trenerskom seminaru koji je organiziran od strane Taekwondo saveza BiH. Treneri Klaudia Marić, Boris Knezović i Teo Jergović uspješno su stekli trenerske licence za 2022. godinu.

Seminar se sastojao od niza predavanja i praktičnog rada. Predavanja su bila o tehničkim uvjetima platforme za prijavu na turnire, o parataekwondo-u, saniranju ozljeda na treninzima, pružanju prve pomoći i natjecateljskim pravilima. Praktični rad se odnosio na tehniku i sportsku borbu. Posebno treba istaknuti jednog od predavača, a to je Dragan Jović iz Srbije koji je na posljednjim Olimpijskim igrama proglašen najboljim trenerom svijeta. On je imao i teoretski i praktični dio.

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1