Saturday 25 January 2020

crostar_tkd@yahoo.com

Taekwondo klinci polagali VI. 2015.

Naši taekwondo klinci su polagali u utorak 30.6.2015. Njih 11 je pristupilo polaganju. Svi su položili i bili više nego odlični. Disciplina je bila na nivou, a njihovo polaganje se sastojalo od 3 dijela.

U prvom dijelu su pokazali kako su naučili raditi veliki broj vježbi i samim tim poboljšali koordinaciju. U drugom dijelu su pokazali svoje znanje iz taekwondo-a, dok se treći dio sastojao od razbijanja, u čemu su klinci, ali i njihovi roditelji, posebno uživali.

Našim moćnim klincima želimo ugodan ljetni raspust, a roditeljima veliko hvala što su u tako velikom broju nazočili polaganju i bodrili naše klince. Vidimo se opet u rujnu, kada taekwondo klinci prelaze u početnu skupinu.

Na ovom linku možete pogledati kratak video snimak polaganja: KLIK

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • Suci +

  U našem klubu imamo vrlo kvalitetan sudački kadar... Read More
 • 1
 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1