Wednesday 24 July 2024

crostar_tkd@yahoo.com

Imamo 3 nova crna pojasa 7.2021.

U subotu 3.7.2021. se u organizaciji Taekwondo saveza Bosne i Hercegovine u Livnu održalo polaganje za crne pojaseve. Iz našeg kluba su polaganju pristupila 3 kandidata, koja su uspješno stekla svoje majstorsko zvanje.

Andrej Matić položio je za 1. Dan, a Nika Šunjić i Vanesa Matić položile su za 1. Poom. 

Ispit se sastojao od provjere ručnih i nožnih tehnika, vrlo atraktivne leteće nožne tehnike, koja je karakteristična za taekwondo. Svi kandidati su morali pokazati i znanje iz formi, samoobrane, sparinga a na kraju je uslijedilo razbijanje dasaka raznolikim ručnim i nožnim tehnikama. 

Našim kandidatima čestitamo na stečenom zvanju. 

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1