Thursday 29 February 2024

crostar_tkd@yahoo.com

BE ACTIVE Dan BiH 2022. i taekwondo

BE ACTIVE Dan Bosne i Hercegovine je projekt koji na jedan dan, točnije 23. rujna 2022,. okuplja klubove iz cijele Bosne i Hercegovine u jednom zajedničkom cilju, a to je ponuditi svim stanovnicima BiH besplatne aktivnosti i treninge. Projekt se realizira kako bi se skrenula pozornost na važnost tjelovježbe za fizičko i mentalno zdravlje.

Naš klub je partner ovog projekta te je trenerica Klaudia odradila treninge s učenicima OŠ Antuna Branka Šimića u Mostaru. 3.2 i 8.3 su imali prigodu upoznati se s osnovama taekwondo-a a onda su se natjecali u zabavnim poligonima. Atmosfera je bila odlična, navijalo se, učenici su dali sve od sebe te su tako proveli jedan sat bez mobitela, učinili su nešto dobro za svoje zdravlje, družili su se, zabavili se, naučili kako treba jedan drugom biti potpora unutar ekipe i zaista zaslužuju jednu veliku pohvalu. Na treningu je sudjelovalo oko 40 učenika.

Bravo za sve učenike koji su bili aktivni na današnji dan :-)

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1