Wednesday 24 July 2024

crostar_tkd@yahoo.com

Uskrsni turnir 2023.

U utorak 11.4.2023. i u srijedu 12.4.2023. smo u svim grupama održali naš Uskrsni turnir te vidjeli čije je jaje bilo najtvrđe. Taekwondo klince i početnike smo spojili, pa je tu pobjednik bio Mark Munetić. U naprednoj grupi manje djece je pobijedio Josip Milićević a u naprednoj grupi starije djece prvo mjesto je zauzeo Marko Bevanda. Čestitamo našim pobjednicima, hvala svima na sudjelovanju, kao i uvijek bilo nam je jako zabavno.

 

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1