Wednesday 24 July 2024

crostar_tkd@yahoo.com

Treneri su stekli licence za 2024. godinu

U subotu 16.12.2024. je u Sarajevu u organizaciji Taekwondo saveza Bosne i Hercegovine održan seminar za trenere kako bi stekli licence za 2024. godinu. Naš klub je nazočio ovom seminaru a licence su stekli treneri Klaudia Marić, Boris Knezović i Teo Jergović.

Prvi dio seminara bio je posvećen promociji prvog taekwondo udžbenika na ovim prostorima. Knjigu pod nazivom „Taekwondo – Izvor životnih vrijednosti“ napisao je prof. Safet Kapo, a poglavlja pokrivaju korejsku povijest, filozofiju taekwondoa, osnovnu metodiku treninga, analizu taekwondo sporta i još mnogo toga.

Prof. Almir Maljević govorio je o tome što je potrebno za vrhunski rezultat. Bilo je riječi o piramidi optimalnih performansi, što sve treba imati jedan vrhunski sportaš, koliko su važne analize i testiranja... 

Prof. Tomislav Cvitanušić držao je predavanje pod nazivom „Kako doći na najviše vrhove“. Predavanje se osvrnulo na motivaciju, na pozitivne navike koje ljudi, pogotovo sportaši, trebaju njegovati u svojim životima, koje su to loše navike i što bi sve trebalo promijeniti.

Potom je uslijedilo predavanje o natjecateljskim pravilima te praktični dio.

Seminar se održao u hotelu Hollywood a trajao je od 9 do 18 sati.

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1