Wednesday 24 July 2024

crostar_tkd@yahoo.com

Fojnica Open 2024.

U subotu 1.6.2024. smo nastupili na međunarodnom taekwondo turniru Fojnica Open koji je okupio oko 250 natjecatelja. 8 naših članova se izborilo za čak 13 medalja, od toga 5 zlatnih, 5 srebrnih, 3 brončane.

Zlato: Mia Ivanković (2 zlata), Ivano Ivanković, Mateo Barbarić, Mia Drežnjak

Srebro: Mateo Barbarić, Antonia Marić, Marko Bevanda, Ivano Ivanković, Mia Drežnjak

Bronca: Josip Bevanda, David Cvitković, Antonia Marić

U disciplini kick su dječaci zauzeli 3. mjesto u ekipnom poretku.

Imali smo zaista odličnih borbi u kojima su naši članovi pokazali svoj napredak. Čitava ekipa zaslužuje jednu veliku pohvalu, ali treba istaći naš podmladak koji iz dana u dan sve više napreduje. Postupno uvodimo naše početnike na turnire, pa je tako ovaj put David Cvitković u svom prvom nastupu osvojio medalju. Mateo Barbarić i Ivano Ivanković su došli do finala s dvije odlično odrađene borbe, a Mia Drežnjak je u 1. kolu odmah pobijedila protivnicu protiv koje je izgubila u finalu na Zenica Openu prosli tjedan. Mia Ivanković se opet izborila za 2 zlata. Ekipa na kicku je po običaju isto bila super.

Turnir se održao u Srednjoškolskom centru Fojnica na 3 borilišta s elektronskom opremom Daedo. 

Ekipu su voditi treneri Klaudia Marić i Boris Knezović.

Bravo ekipa!!!

 

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1