Wednesday 24 July 2024

crostar_tkd@yahoo.com

Bratislava Open 2024. Slovačka

U Slovačkoj se u subotu 8.6.2024. održao vrlo jaki međunarodni taekwondo turnir Bratislava Open 2024. na kojem je nastupilo oko 500 natjecatelja iz 12 zemalja. U punim kategorijama i s oštrom konkurencijom 6 naših članova se izborilo za 5 medalja, ekipni plasman i titulu najboljeg natjecatelja.

Zlato je osvojila Lana Miljko.

Srebro: Josip Bevanda, Aleksandra Čabrilo.

Bronca: Marko Bošnjak, Lea Krešić.

Lana Miljko je proglašena za najbolju juniorku turnira, a u ekipnom plasmanu su juniorke Cro Stara zauzele izvrsno prvo mjesto. 

U Bratislavi je još nastupila i Iva Grbešić koja se usprkos dobrom nastupu nije uspjela izboriti za medalju.

Ekipu u Bratislavu je vodila trenerica Klaudia Marić.

Ekipa je odradila odličan posao u Slovačkoj. Imali smo brojnu i jaku konkurenciju ali naši članovi su zaista bili motivirani i dali su sve od sebe. Iskoristili smo odlazak na ovaj turnir kako bismo stekli nova iskustva, napredovali ali smo sve živo obišli i po Budimpešti i po Bratislavi te smo tako proveli nekoliko vrlo zabavnih dana na putu. Dnevno smo prelazili do 25.000 koraka i zaista smo maksimumm obišli za ovo vrijeme koje smo imali na raspolaganju.

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1