Tuesday 21 January 2020

crostar_tkd@yahoo.com

Luka Penavić u taekwondo kampu na Viru

Od 11. do 18.8.2018. je u organizaciji Taekwondo Saveza Federacije BiH održan taekwondo kamp na Viru, na kojem je bio i naš Luka Penavić. Polaznici kampa su svaki dan imali treninge, kako treninge kondicije tako i taekwondo treninge, a posljednjeg dana su članovi kampa održali i demonstracije na otvorenom. Demonstracije su bile dio manifestacije Virsko ljeto, i time je započeta suradnja s općinom Vir.

 

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • Suci +

  U našem klubu imamo vrlo kvalitetan sudački kadar... Read More
 • 1
 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1