Wednesday 24 July 2024

crostar_tkd@yahoo.com

Rekreacija za odrasle

U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji se žele rekreirati i učiniti nešto dobro za svoje zdravlje.

Svaki tjedan imaju 4 termina ove rekreacije, tako da članovi mogu odabrati vrijeme, koje im najviše odgovara. Za roditelje kluba je ovo posebno zgodno, jer mogu trenirati u isto vrijeme kad i njihova djeca, jer imamo 2 odlično opremljene dvorane, a roditelji svakako imaju i pogodnost prilikom plaćanja.

                  

Na ovom treningu se koristi veliki broj rekvizita: biciklo, girje, TRX trake, utezi, battle rope, pilates lopte, gumene trake, balans daska, medicinke, steperi itd. tako da je trening uvijek drukčiji i samim tim motivira polaznike. 

Tko god je zainteresiran, može slobodno doći i odraditi trening, te uvjeriti se u odličnu atmosferu na treningu, a nije potrebno naglašavati koliko je potrebno razgibavati se i raditi tjelovježbu u današnje vrijeme, kad se dosta sjedi. Pokrenimo se...   

 

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1