Friday 17 April 2026

crostar_tkd@yahoo.com

Šabac Open 2015.

25.4.2015. smo nastupili u Srbiji na velikom međunarodnom turniru Šabac Open, na kojem je sudjelovalo 610 natjecatelja iz 9 država. Naših 5 natjecatelja se izborilo za 5 medalja: 2 zlata, 2 srebra i broncu.

Zlato su osvojili Hrvoje i David. Posebno treba pohvaliti našeg Davida, čiji su se protivnici prljavo borili u polufinalu i finalu, ali je David extra odradio obje borbe. Svaka čast :-)

Srebro su osvojili Karla i Marina, a za broncu se izborila Eva.

I cure su nam bile dobre. U ekipnom poretku kadeta (B) zauzeli smo 2. mjesto, a naš David je 3. na rang listi najboljih kadeta (B) turnira.

Cijela ekipa zaslužuje pohvale za svoj nastup. Karla i Marina su početnice u borbama. Za njih je svaka borba stjecanje iskustva. Bitno je da cure napreduju i da su motivirane. Naša Eva se dobro borila, no nismo baš najzadovoljniji suđenjem u njenoj polufinalnoj borbi. Jedan bod je odlučio o pobjedi tj. porazu. Inače je vladalo nezadovoljstvo bodovanjem na običnim oklopima na tom borilištu. Turnir se održao na 8 borilišta s KPP opremom s nanožnicama. Nama je ovo bio prvi put da se susrećemo s ovom opremom. Hrvoje i David su radili na ovim oklopima, dok su naše cure radile na običnim oklopima.

Zahvaljujemo se mami Marini, koja nam je bila velika potpora tijekom cijelog puta u čuvanju djece, navijanju, slikanju.... Bravo mama Marina :-)

  • Trenerica Klaudia Marić primljena u Kuću slavnih! +

    Prijem u Taekwondo Hall of Fame je zaista povijesni trenutak i za grad Mostar i za cijelu BiH. Read More
  • 1

Upis --- trenirajte s nama

  • Grupa za naše male članove +

    Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
  • 1
  • WTF Taekwondo +

    Malo o taekwondo-u... Read More
  • 1

  • Rekreacija za odrasle +

    U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
  • 1
  • Naše druge klupske aktivnosti +

    Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
  • 1