Thursday 28 October 2021

crostar_tkd@yahoo.com

Klupski maskenbal 2020.

U ponedjeljak 2.3.2020. održali smo naš tradicionalni klupski maskenbal, na kojem je sudjelovalo 40 djece. Taj broj bi bio još i veći da neka djeca nisu bolesna.  Maske su bile zaista fantastične, svake godine su sve bolje i bolje i zato velika pohvala svima na trudu i kreativnosti. Tako su našim maskenbalom prošetali gladijatori, princeze, Batman, klaunovi, kosturi itd. 

Roditelji su velikim pljeskom popratili defile naših maškara.

FLIPKO i FEEL HAPPY su sve sudionike maskenbala nagradili poklon vrećicom na čemu im se od srca zahvaljujemo. Djeca su bila presretna, jer su očekivali da će nagrade dobiti samo pobjednici maskenbala.

       

 

Žiri (treneri Boris i Teo) imali su težak posao eliminiranja maski, no nakon 3 kruga odabrali su najbolje:

1. mjesto Super Mario

2. mjesto Marshmello

3. mjesto Joker

3. mjesto Štrumpfovi

Čestitke na kreativnim maskama. 

Pored maskenbala imali smo još jednu zabavnu aktivnost. Neo je došao prije ostalih te je po dvorani sakrio slatkiše za svoje prijatelje iz kluba, tako smo nakon izbora najboljih maski imali potragu za slatkišima po cijeloj dvorani, te je tako i Neo počastio svoju ekipu. Veliko hvala Neu na super ideji i slatkišima :-)

Veliko BRAVO za našu djecu :-)

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1