Thursday 28 October 2021

crostar_tkd@yahoo.com

Novi tatami u nasoj dvorani 2

8.3.2020. Danas smo postavili novi tatami na katu u dvorani 2, tako da nam je sad sve komplet prekriveno tatamijem. Napravili smo neke preinake i dolje u dvorani 1, dodali neke stvari u dvorani 2, uglavnom stalno se nešto dorađuje kako bi se maksimalno poboljšali uvjeti rada i naravno da bude na zadovoljstvo svih naših članova. Nema ništa ljepše nego kad svi s treninga odlaze s osmijehom bez obzira koliko je naporan bio trening.

Od srca se želimo zahvaliti roditeljima, koji su nam omogućili kupovinu tatamija. Jako nam to puno znači i bez te pomoći ne bismo definitivno bili u mogućnosti sada kupiti novi tatami. HVALA VAM VELIKA.

Jedva čekamo trening :-) 

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1