Thursday 28 October 2021

crostar_tkd@yahoo.com

Aktivnosti tijekom Corone

Nažalost, trenutna situacija nalaže da ostanemo u kući da bismo ostali zdravi. No, to ne znači da ćemo ležati cijeli dan.

Unutar našeg kluba organizirali smo online sate i pomoć s engleskim i njemačkim jezikom, kao i treninge, ali i jedno natjecanje. Znate da je naš klub tijekom cijele godine aktivan, pa tako nećemo ni sada stati.

Sva djeca, koja trebaju pomoć sa stranim jezicima, ili žele dodatno vježbati, mogu sad iskoristiti vrijeme kako bi stigli obraditi određeno gradivo. Sad pogotovo kad smo stalno u kući potrebna je tjelovježba, pa svi članovi mogu raditi trening i kod kuće po zadatom planu i programu, a natjecanje je u tijeku, i može se priključiti tko god želi. Što više to bolje. Biti će stalno i novih aktivnosti.

Sve detaljnije informacije su u našoj FB grupi, stavit ćemo i na Instagram, a možete mi se javiti i porukicom. U svakom slučaju prenesite i našim drugim članovima, koji možda trebaju pomoć s učenjem a nisu u našoj grupi. Pazite na sebe, proći će i ovo, pa ćemo punom parom nastaviti s klupskim aktivnostima. Ne zaboravite da trebamo održati i finale našeg supertalenta, a biti će i državno prvenstvo.

Vaša trenerica :-) 

 

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1