Thursday 28 October 2021

crostar_tkd@yahoo.com

Trenerica Klaudia Marić nazočila webinaru

13.5.2020. je Američki kutak Mostar organizirao webinar "Covid19 i sport", a predavač je bio dr. Bojan Jurišić. Dr. Jurišić je doktor medicine, specijalist otorinolaringologije, zaposlen u Sarajevu. U sklopu stručnog usavršavanja završio je edukacije u renomiranim medicinskim centrima u inozemstvu (Salzburg, Graz, Zagreb, Novi Sad, Beograd, Maribor...). 

Osim rada u matičnoj zdravstvenoj ustanovi, dr. Jurišić aktivno je uključen u rad sportskih kolektiva (vaterpolo i nogomet).

Doktor Jurišić je dao dosta korisnih informacija u svezi korona virusa, kako se trebamo ponašati kad krene trening, pogotovo kontaktni sportovi, kao što je taekwondo. Trenerica Klaudia je imala priliku postaviti nekoliko pitanja i od doktora dobiti korisne odgovore, na čemu mu se zahvaljujemo, a velika pohvala ide Američkom kutku na organizaciji ovako korisnog webinara. 

 

 

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1