Tuesday 28 September 2021

crostar_tkd@yahoo.com

Održan trenerski seminar 2021.

U subotu 6.2.2021. se u Sarajevu u organizaciji Taekwondo saveza BiH održao licencni seminar za trenere, kojem je pristupilo oko 130 trenera. Ispred našeg kluba svoje taekwondo licence za 2021. godinu stekli su treneri Klaudia Marić, Boris Knezović i Teo Jergović. 

Seminar se sastojao od vrlo korisnih predavanja. Dr. Danijel Bursać iz Zagreba govorio je medicinskoj potpori u taekwondo-u, sportskim ozljedama i prvoj pomoći. Njegovo predavanje se sastojalo od teoretskog i praktičnog dijela. Ksenija Levai iz Srbije govorila je o natjecateljskim pravilima i izmjenama, a Anđelko Vučenik iz Zagreba je s trenerima odradio praktični dio. 

Seminar se održao u hotelu Hollywood.

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1