Wednesday 24 July 2024

crostar_tkd@yahoo.com

Mostar Open 2009.

Mostar Open 2009 je ugostio 340 sportaša iz Slovenije, Hrvatske, Crne Gore i Bosne i Hercegovine. Zahvaljujemo se svim klubovima na ovolikom odazivu, a od srca hvala svim sponzorima na potpori. Naš klub je u sveukupnom poretku osvojio 1. mjesto i to s 55 osvojenih medalja u svim uzrastima i 6 osvojenih pehara u raznim selekcijama.

Spor taši su nastupili u borbama (školarci, mlađi kadeti, stariji kadeti) i u formama (juniori i seniori). Sve to se odigralo na tri borilišta. Stariji kadeti su koristili LaJust opremu.

Na turniru su sudili sljedeći suci:

1. Anđelko Vučenik - Zagreb - glavni sudac

2. Renata Crkvenac - Zagreb

3. Zdravko Pičikin - Zagreb

4. Alen Vidojević - Usora

5. Emir Skopljak - Zenica

6. Ivan Krajina - Fojnica

7. Mustafa Jaramaz - Sarajevo

8. Glorija Pinjuh - Knin

9. Svjetlan Mihić - Mostar

10. Ivan Duspara - Posušje

11. Emina Ortaš - Livno

12. Stipe Jurčević - Tomislavgrad

Zahvaljujemo se sucima na dobro obavljenom poslu. Naš prvi turnir ne bismo mogli izorganizirati bez pomoći sponzora, kojima se od srca zahvaljujemo: Paškić, Unis Telekom, Feroplast, Melifico, Granum, Vodovod, Domar Zoka, Unicredit banka, Željezara SIK, Avacom, Monet, Nobel, Imbrex, David, Topguard, Budo sport, Marbo, Autoportal.ba, Sportski savez grada Mostara, Studio 088, slastičarna Palma, turistička agencija Fortuna, Campus, Podrumi Andrija, Print studio, Karate klub Zrinjski, hotel Ero, Primasport, Copy shop, tržni centar PM, Gracie Barra, Vinarija Zadro, Karlovacko/pago, Nižić sport, Hypo group, Zbim, MUP, Interkomerc, Pekarna Kristijan, Panim. Također se zahvaljujemo svim klubovima na ovako velikom odazivu i pohvalama na organizaciji našeg turnira. Nadamo se da se u Mostaru vidimo i sljedeće godine a mi ćemo se svakako potruditi organizirati Mostar Open 2010. još i bolje.

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1