Wednesday 24 July 2024

crostar_tkd@yahoo.com

Mostar Open 2012.

Jučer smo odradili naš 4. Mostar Open, a ujedno smo proslavili i 10 godina postojanja kluba. Nastupilo je preko 300 natjecatelja u 3 discipline: borbe, forme i kick. Kick smo uveli za naše najmlađe, koji su se jako zabavili. Turnir je otvorila generalna tajnica Sportskog saveza Mirjana Bosnjak.

Svojim dolaskom je turnir uveličala i zastupnica HNŽa u Parlamentu Federacije Tanja Vucic. Tijekom ceremonije otvaranja je trenerica kluba dodijelila posebna priznanja najzaslužnijim sportašima kluba u ovih 10 godina, a priznanja su primili Damir Šunjić, Miran Đorđevski, Boris Knezović, Vlatka Živkušić i Andrea Begić.

Nakon otvaranja krenule su sve tri discipline na 5 borilišta. Naš klub se predstavio u svim uzrastima i u svim disciplinama. Osvojili smo rekordne 104 medalje: 41 zlato, 28 srebra i 35 bronci. Čestitke ekipi :-) Hvala ekipi koja je odradila odličan posao u organizaciji i hvala svim roditeljima koji su doprinijeli organizaciji. Drago nam je što smo s klubovima i s gostima proslavili naš rođendan. Hvala svima na dolasku. Hvala Sportskom savezu grada na Mostara na potpori i svim ostalim sponzorima, kao i predstavnicima medija.

EKIPNI PLASMAN U BORBAMA: 1. CRO STAR MOSTAR 2. CENTAR CENTAR 3. HVOJNICA

EKIPNI PLASMAN U FORMAMA: 1. CRO STAR MOSTAR 2. SUSEDGRAD SOKOL 3. MAGONE ZAGREB

EKIPNI PLASMAN U KICKU: 1. CRO STAR MOSTAR 2. CENTAR CENTAR 3. KBK MARIBOR

NAJBOLJI BORCI TURNIRA:

- Najbolji vrtićanac: Luka Milanović, Salona Hr

- Najbolja vrtićanka: Daria Mikulić, Cro Star Mostar

- Najbolji mlađi kadet: Jaš Štajnmec, KBK Maribor

- Najbolja mlađa kadetkinja: Marlena Oroz, Hvojnica

- Najbolji stariji kadet: Žiga Korpar, KBK Maribor

- Najbolja starija kadetkinja: Stela Kavelj, Imotski

- Najbolji junior: Luka Matuzić, Duga Resa Hr

- Najbolja juniorka: Mirjana Mikić, Orašje

- Najbolji senior: Vedran Ćubela, Magone Livno

- Najbolja seniorka: Jelena Šišljagić, Cro Star Mostar

 

EKIPNI PLASMAN NAKON 3 DISCIPLINE: 1. CRO STAR MOSTAR 2. CENTAR CENTAR 3. HVOJNICA

Upis --- trenirajte s nama

 • Grupa za naše male članove +

  Taekwondo klinci je vesela dječja grupa, koja uspješno okuplja malu djecu u našem klubu još od 2005. godine. Read More
 • 1

 • WTF Taekwondo +

  Malo o taekwondo-u... Read More
 • 1
 • Rekreacija za odrasle +

  U našem klubu nudimo i rekreaciju za odrasle. Ovo nije samo grupa za roditelje, nego i za sve odrasle, koji Read More
 • 1
 • Naše druge klupske aktivnosti +

  Potičemo i druge sposobnosti naših članova Read More
 • 1